SEPETİM

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.


GENEL ŞARTLAR
Web sitemizde yayınlanan ürünlerin resimleri ve tanıtım yazıları, kullanılan logolar ,web tasarımı, ürün kodlama ve telif hakları GÜREL BİJUTERİ a ve  temsil ettiği veya teknik destek aldığı kuruluşlara aittir.

Sitede yayında bulunan ürün resim ve açıklamaları sadece bilgi edinmek içindir.Hiçbir şekilde  kopyalanamaz. Kesinlikle ticari amaçla kullanılamaz.

 

GARANTİ ŞARTLARI :

GÜREL BİJUTERİ de satılan ürünlerin tamamı www.gurelbijuteri.com güvencesindedir. Hatalı ürün tarafımızdan onaylandıktan sonra yenisi ile değiştirilecek veya ürüne ödenmiş olan bedel müşteriye iade edilecektir. Garantili ürünlerde garanti koşulları geçerli olacaktır. GÜREL BİJUTERİ markası altında satılmakta olan diğer marka ürünlerde çıkabilecek sorunlar üretici firma tarafından onaylandıktan sonra aynı tutarda yeni ürün ile takas veya ödenen ücretin iadesi işlemleri geçerlilik kazanacaktır. Bünyemizde tamir - onarım merkezi bulunmamaktadır. Bu nedenle tamir - onarım için üretici firmaya gönderilecektir.Tamir süresi azami 30 iş günüdür.

 

ARIZA VE İADE İŞLEMLERİ :

 
GÜREL BİJUTERİ bütün ürünlerini kurumsal yapıya ulaşmış firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar GÜREL BİJUTERİ tarafından incelendikten sonra ürünün yenisi  müşteriye teslim edilecektir. GÜREL BİJUTERİ gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. Üretici firma onay verdiği takdirde ürün yenisi ile değiştirilecektir. Müşteri, ürünü ,onayımızdan sonra  garanti belgesi ,faturası dahil tüm evrakları ile orijinal ambalajında  GÜREL BİJUTERİ'a  göndermelidir. GÜREL BİJUTERİ'a gönderilecek olan tüm ürünlerin İstanbul içi  sevkiyat masrafları Müşteri’ye aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması önemlidir. Hatalı ürün, temizlikshop a ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluğundadır.


İADE ŞARTLARI : 

GÜREL BİJUTERİ olarak almış olduğunuz ürünlerden en iyi performansı almanızı bekleriz. Ancak almış olduğunuz üründe herhangi bir kusur olduğu takdirde aşağıda belirtilmiş olan iade şartlarının uygulanması gerekmektedir.

Almış olduğunuz üründe, ürün kaynaklı hata var ise; ürünü; orijinal ambalajında ve gönderim kutusunda ,garanti belgesi ,fatura ,tüm evrakları  olmak kaydı ile iade edebilirsiniz.

Belirtilmiş olan kusurlar firmamız tarafından onaylandıktan sonra ürünün birebir değişimi yapılacak ya da ürün bedeli iade edilecektir.

Ürünlerimiz güvenli bir şekilde paketlendikten sonra kargo şirketine teslim edilir. Kargo firması kaynaklı hatalardan dolayı ürüne gelebilcek zararlardan kargo firması sorumlu tutulur.

 

SİPARİŞ İPTALİ : Siparişinizi ,siparişlerim sayfasından aynı gün içinde iptal edebilirsiniz. Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz. 

GÜMÜŞSUYU CAD GÜMÜŞ HAN NO:49/60-68 TOPKAPI/İSTANBUL
Tel:0212) 501 29 67 / (0212) 501 29 67 / (0212) 674 16 96 (pbx)
E-mail: info@gurelbijuteri.com

Whatsapp
+905304349298